بازديد مديرعامل بانک قوامين از شرکت ثامن ارتباط عصر

بازديد مديرعامل بانک قوامين از شرکت ثامن ارتباط عصر

مديرعامل بانک قوامين با حضور در شرکت ثامن ارتباط عصر از مرکز داده بانکي اين شرکت بازديد بعمل آورد.

Date:1397/2/23

به گزارش روابط عمومي شرکت ثامن ارتباط عصر صبح روز شنبه مورخ 97/02/22 جناب آقاي دکتر نتاج مديرعامل ، مهندس صفري معاونت فناوري اطلاعات و مهندس حسيني معاونت پشتيباني و مهندسي  اين بانک به اتفاق هيئت همراه با حضور در شرکت ثامن ارتباط عصر، ضمن بررسي دستاوردها، سامانه ها و خدمات شرکت از بخش هاي مختلف اين شرکت بازديد بعمل آوردند.

در اين بازديد مهندس محمدرضا فرخ مديرعامل شرکت ثامن ارتباط عصر به توضيح و تشريح عملکرد شرکت ثامن ارتباط در خصوص توانمندي هاي شرکت در حوزه هاي مختلف IT بانکي و سازماني پرداختند.

پيش از بازديد طي جلسه اي که با حضور مديران شرکت برگزار گرديد، دکتر نتاج با اشاره به ظرفيت هاي ايجاد شده در حوزه بانکي توسط نيروهاي مسلح بر لزوم بهره مندي هرچه بيشتر مجموعه هاي مختلف از اين ظرفيت ها تاکيد کردند و افزودند:

ظرفيتي که طي مدت 25 سال گذشته در سيستم بانکي و IT کشور توسط نيروهاي متخصص و جوان ايجاد گرديده است از توفيقات نظام اسلامي مي باشد و مديران سيستم بانکي مي بايست از اين ظرفيت حداکثر بهره مندي را در برنامه کاري داشته باشند.

آقاي دکتر نتاج عنوان فرمودند که شرکت از توانمندي بسيار بالايي در جهت ارائه خدمات نرم افزاري و سخت افزاري به بانک ها و سازمان هاي کشور برخوردار مي باشد و در خصوص بهره مندي بانک قوامين از سبد متنوع خدمات و محصولات شرکت ثامن ارتباط عصر ابراز اميدواري نمودند.

 


Rss Services Print  -(13 Body)  Visitor Count: 83123
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image
iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.