سيستم جامع بازرسي و نظارت راه اندازي مي شود

سيستم جامع بازرسي و نظارت راه اندازي مي شود

سيستم جامع بازرسي و نظارت توسط شرکت ثامن ارتباط عصر و بر مبناي ايجاد ارتباط امن و سريع با ساير سيستم هاي بانکي راه اندازي مي‌شود.

Date:1395/11/9

به گزارش واحد روابط عمومي شرکت ثامن ارتباط عصر ، مدير پروژه سيستم جامع بازرسي و نظارت درباره راه اندازي اين سيستم اظهار کرد: اين سيستم درميان موسسات اعتباري براي نخستين باردر شرکت ثامن ارتباط عصر راه اندازي شده و به منظور  نظارت مستمر بر شعب بانک‌ها و موسسات مالي و اعتباري و تقويت کنترل داخلي آنها طراحي شده است.

وي درادامه گفت: اين سيستم به صورت آنلاين به سيستم متمرکز بانکي متصل شده و اطلاعات مورد نياز چک ليست‌ها را در اختيار متقاضيان قرارمي‌دهد.

اين کارشناس حوزه فناوري اطلاعات درباره تجاري سازي اين سيستم اظهار کرد: بعد از معرفي و راه‌اندازي سيستم جامع بازرسي و نظارت تصميم داريم که اين محصول را تجاري سازي کنيم و با توجه به مشخص بودن مشتريان اين حوزه اين سيستم را به متقاضيان واگذار کنيم.

وي درباره جزييات فني اين سيستم گفت: سيستم جامع بازرسي و نظارت شرکت ثامن ارتباط عصر بر مبناي ايجاد ارتباط امن و سريع با ساير سيستم‌هاي بانکي و امکان اجراي کل فرايند بصورت متمرکز در کارتابل دروني اين سيستم پياده‌سازي شده است.

مدير پروژه سيستم جامع بازرسي و نظارت درباره ويژگي‌هاي اين سيستم جامع خاطرنشان کرد: پشتيباني از درخواستها و احکام بازرسي، پشتيباني از ثبت سيستمي کاربرگ و چک ليستهاي مرتبط و پشتيباني از وب سرويس جهت ارتباط با ساير سيستمها از جمله امکانات و ويژگي‌هاي اين سيستم است .

وي همچنين يادآور شد: استفاده از سيستم گردش کار داخلي، ارتباط موثر و سيستمي با شعبه،  مديريت نظرات و ملاحظات سربازرس، امکان تهيه گزارش بازرسي بصورت سيستمي و مديريت درخواست‌هاي بازرسان از ديگر مزايا و ويژگي هاي سيستم جامع بازرسي و نظارت است.


Rss Services Print  -(13 Body)  Visitor Count: 5075
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image
iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.