بازديد جناب آقاي دکتر پورزرندي مديرعامل موسسه اعتباري ثامن از شرکت ثامن ارتباط عصر

بازديد جناب آقاي دکتر پورزرندي مديرعامل موسسه اعتباري ثامن از شرکت ثامن ارتباط عصر

جناب آقاي دکتر پورزرندي مديرعامل موسسه اعتباري ثامن به همراه مشاورين خود آقايان دکتر خوش بين و دکتر غلامزاده روز دوشنبه چهارم تير ماه 95 از شرکت ثامن ارتباط عصر بازديد و در جمع کارکنان و مديران ارشد اين شرکت حضور به هم رساندند.

Date:1395/5/6

جناب آقاي دکتر پورزرندي مديرعامل موسسه اعتباري ثامن به همراه مشاورين خود آقايان دکتر خوش­ بين و دکتر غلامزاده روز دوشنبه چهارم تير ماه 95 از شرکت ثامن ارتباط عصر بازديد و در جمع کارکنان و مديران ارشد اين شرکت حضور به هم رساندند.

شرکت ثامن ارتباط عصر بعنوان يکي از شرکت­هاي زير مجموعه موسسه اعتباري ثامن، از سال 1388 متولي اجرا و پياده سازي طرح جامع فن­آوري اطلاعات اين موسسه بوده که بر اين مبنا با ايجاد تيمي متشکل از اساتيد و کارشناسان کارآزموده تا کنون توانسته طرحها و پروژه ­هاي بسياري را در موسسه اعتباري ثامن اجرا نمايد.

از جمله موضوعات مهم اجرا شده راه ­اندازي سيستم جامع بانکي در موسسه، سامانه ­هاي خدمات نوين بانکي، سامانه­ هاي مورد نياز ستاد موسسه و سامانه جامع مديريت منابع سازماني(ERP) بوده است و در اين راستا نرم­ افزارهاي متعددي از سوي اين شرکت طراحي، پياده سازي و توليد شده است.

همچنين کليه نياز هاي زيرساختي مورد نياز شعب، شبکه هاي ارتباطي، مراکز داده و زيرساخت­هاي امنيتي مورد نياز توسط شرکت طراحي و پياده سازي شده است.

در اين بازديد 4 ساعته ايشان از کليه بخش ها و مديريت هاي شرکت از جمله طرح هاي :

  • تجهيز شبکه و زيرساخت
  • امنيت
  • خدمات نوين بانکداري الکترونيک
  • تجهيز شعب
  • سيستم هاي ستادي ERP
  • نرم افزارهاي مالي بانکي
  • بخش مالي اداري و بازرگاني و...

بازديد بعمل آورده و آقاي مهندس فرخ مديرعامل محترم و مديران ارشد شرکت ثامن ارتباط عصر گزارش کلي از روند فعاليت­هاي شرکت در حوزه­ هاي فوق الذکر ارائه و همچنين بازديد اختصاصي از مرکز داده جديد ثامن (احداث شده در ساختمان شرکت) و مرکز عمليات امنيت(SOC) انجام پذيرفت.

مدير عامل محترم موسسه جناب آقاي دکتر پورزرندي ضمن قدرداني از زحمات مديران و کارکنان شرکت ثامن ارتباط عصر، سطح توانمندي شرکت را در تحقق اهداف آينده موسسه قابل قبول دانسته و بر آمادگي کامل شرکت جهت ورود به شبکه بانکي کشور تاکيد نمودند.


Rss Services Print  -(12 Body)  Visitor Count: 2347
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image
iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.