نشست عمومي سال1395

نشست عمومي سال1395

مراسم شروع سال جديد شرکت ثامن ارتباط عصر با حضور مديران ارشد موسسه اعتباري ثامن و نيز پرسنل اين شرکت در سالن همايش تلاش، برگزار شد. در اين مراسم که با حضور جناب حاج آقاي توکلي مديرعامل موسسه اعتباري ثامن، جناب مهندس عالي نژاد عضو هيئت مديره موسسه و نايب رئيس هيئت مديره شرکت، جناب صحت معاونت فناوري اطلاعات موسسه اعتباري ثامن و مهندس فرخ مديرعامل شرکت ثامن ارتباط عصر برگزار شد جناب حاج آقاي توکلي در سخناني با اشاره به هدف تاسيس موسسه اعتباري ثامن، رعايت موازين شرعي و اخلاق مداري را از اصول اصلي تاسيس موسسه اعتباري ثامن دانستند و افزودند: اخلاق مداري، رعايت موازين شرعي و امانت داري همواره سرلوحه فعاليت هاي موسسه بوده است.

Date:1395/1/30

ايشان ضمن اشاره به اين مطلب که موسسه اعتباري ثامن بزرگترين موسسه کشور از نظر بانک و بانکداري مي باشد افزودند: در آينده نزديک موسسه اعتباري ثامن در جرگه موسسات رسمي و فعالان بانکي کشور قرار خواهد گرفت و تبديل شدن موسسه اعتباري ثامن به بزرگترين بانک اسلامي کشور، از اهداف ما خواهد بود.

مديرعامل موسسه اعتباري ثامن افزودند: نگاه ما در سال جديد به مسائل بانکي يک نگاه ويژه خواهد بود و آن هم به جهت ورود به جرگه موسسات و بانکها مي باشد و در اين عرصه رقابت اصلي با بانکها و موسسات مالي، در حوزه ارائه خدمات بانکداري الکترونيک خواهد بود. و حضور فعال و پررنگ و نوآوري در اين عرصه ضامن دوام و بقاء موسسه اعتباري ثامن مي باشد.

ايشان با پيشنهاد تشکيل اتاق فکر مشترک همکاران موسسه اعتباري ثامن و شرکت ثامن ارتباط عصر به رعايت نکات مهمي جهت بهره وري هرچه بيشتر در عرصه رقابتي اشاره نمودند، که برخي از اين نکات عبارتند از:

-         رصد دائمي سيستم بانکي و خدمات جديد بانک ها و موسسات مالي بانکي و ارائه راهکارهاي جديد

-         صرفه جويي در هزينه ها و بهره برداري مناسب از نيروي انساني

-         ايجاد تعامل مناسب بين همکاران در موسسه اعتباري ثامن و شرکت ثامن ارتباط عصر

-         اولويت بندي پروژه ها و طرح ها

-         نگاه ويژه به مسئله آموزش و برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک بين موسسه و شرکت ثامن ارتباط

ايشان در پايان ضمن تاکيد مجدد بر اخلاق مداري، از زحمات مديرعامل و پرسنل شرکت ثامن ارتباط عصر تقدير و تشکر کرده و سالي پرخير و برکت همراه با موفقيت را آرزو کردند.

در ادامه جناب آقاي عالي نژاد نائب رئيس هيئت مديره شرکت ثامن ارتباط عصر در سخناني ضمن اشاره به نامگذاري سال 95  توسط مقام معظم رهبري به سال اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل، به سه نکته داشتن نگاه علمي، مدبرانه و با ثبات، در سخنان ايشان اشاره کردند و رعايت اين سه نکته را در حوزه فعاليت هاي شرکت خواستار شدند.

مهندس عالي نژاد در ادامه به انواع انقلاب هاي صنعتي در طول تاريخ و به انقلاب صنعتي چهارم يعني IT و نيز به رشد روز افزون کاربران شبکه هاي اجتماعي در جهان اشاره کرده و اين نکته را يادآور شدند که در جهان حدود 90 درصد از رشد اقتصادي بر پايه IT مي باشد.

ايشان با اشاره به مخاطرات تعاملات اجتماعي در اين حوزه که يکي از مسائل و مباحث مهم در اين عرصه مي باشد از مسائل و مباحث امنيتي ياد کرده و سرمايه گذاري ويژه در اين خصوص را يکي از مسائل مهم برشمردند.

جناب آقاي عالي نژاد ضمن اشاره به راه اندازي معاونت راهبردي بانکداري الکترونيک در شرکت ثامن ارتباط عصر افزودند، شرکت ثامن ارتباط عصر جهت حضوري قدرتمند، خلاقانه، امن، فناورانه، قابل تمايز و بهره برداري و بهره گيري از تکنولوژي  به روز در فضاي پسابرجام، نيازمند تحول در بخش هاي مختلف است که در چشم انداز پيش رو بايد مد نظر قرار گيرد،در پايان ضمن آروزي موفقيت براي همکاران و تبريک مجدد سال نو افزودند:

دنياي آينده، دنياي گفتمان با ابزار تکنولوژي مي باشد.

سخنران پاياني مراسم نيز جناب آقاي مهندس فرخ مديرعامل محترم شرکت ثامن ارتباط عصر بودند که پس از تبريک سال نو به همکاران به صورت مختصر به بررسي عملکرد شرکت در سال 94 پرداخته و چشم انداز عملکرد شرکت در سال 95 را به اطلاع همکاران رساندند.

ايشان با اشاره به گذشت حدود 6 سال از فعاليت هاي شرکت در حوزه IT و سرويس دهي به موسسه اعتباري ثامن، افزايش توانمندي موسسه اعتباري ثامن در حوزه IT را در طول اين مدت مثبت ارزيابي کردند.

مهندس فرخ، ضمن تشکر و قدرداني از حمايت هاي بي دريغ مديران ارشد موسسه، بويژه اعضاء هيات مديره موسسه، و خصوصا جناب آقاي مهردادي رئيس هيات مديره موسسه اعتباري ثامن، از زحمات و حمايت هاي جناب آقاي توکلي مديرعامل، حاج آقاي مرداني قائم مقام موسسه و ديگر مديران ارشد موسسه تقدير و تشکر کردند.ايشان ضمن ارائه گزارشي مبسوط در خصوص عملکرد طرح هاي شرکت در سال 94، افزودند:

بهره وري و راندمان در سال 94 حدود 25 درصد نسبت به سال 94 افزايش داشته است و پيش بيني مي شود اين افزايش بهره وري و راندمان در سال 95 نسبت به سال 94 به حدود 30 درصد برسد. يعني حجم فعاليت هاي شرکت در سال 95 در حدود 50 درصد نسبت به سال 94 افزايش پيدا خواهد کرد.

در ادامه جناب مهندس فرخ، به ارائه چشم انداز کلي از اهداف، طرح ها و برنامه هاي سال 95 پرداخته و افزودند، تحقق بخشيدن به شعار:

(( ارائه خدمات فراگير نوين تا اوج رضايت، اطمينان و برتري براي مشتريان))

از اهداف شرکت در سال جاري خواهد بود.

مديرعامل شرکت ثامن ارتباط عصر در ادامه به 12 هدف کلي شرکت بعنوان اهداف کلان، در سال جاري اشاره کرده ودو نکته مهم را ياد آورد شدند:

-         حرکت در حوزه ارتقاء سازماني و ارتقاء استاندارها

-         انضباط کاري و اداري و احساس مسئوليت

در پايان ضمن آرزوي موفقيت براي همکاران سال جديد را سالي مهم در عرصه فعاليت هاي شرکت عنوان کردند و پيشرفت شرکت در حوزه هاي مختلف را خواستار شدند.

لازم به ذکر است در اين مراسم جناب آقاي توکلي، مديرعامل موسسه اعتباري ثامن با اهداء لوحي، از زحمات جناب مهندس فرخ بعنوان مديرعامل شرکت، و نيز پرسنل شرکت ثامن ارتباط عصر، قدرداني کردند.


Rss Services Print  -(13 Body)  Visitor Count: 2303
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image
iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.