دستاوردهاي همايش تراکنش

دستاوردهاي همايش تراکنش

اولين همايش و نمايشگاه بين‌المللي تراکنش (ITE) با هدف توسعه کسب و کار در دوران پساتحريم و ايجاد بسترهاي لازم براي کسب سهم ايران در بازار منطقه‌اي از 4 لغايت 6 آبان ‌ماه توسط مرکز فابا در محل مجتمع نمايشگاهي تهران واقع در بوستان گفتگو برگزار شد. در اين رويداد سه روزه شرکت کنندگاني چون بانک‌ها، شرکت‌هاي داخلي و خارجي، سفرا، نهادهاي حاکميتي، نمايندگان کشورها و صاحبان ايده‌هاي نوين در حوزه "استارت‌آپ‌ها" در بخش‌هاي متنوع چون افتتاحيه، اختتاميه، نشست‌ها و سمينارهاي تخصصي حضور يافتند.

Date:1394/8/10

در اين نمايشگاه (Iran Transaction Exhibition) ITE  شرکت‌هاي فعال در حوزه بانکداري، بانکها، پرداخت الکترونيکي، صنايع مالي، نهادهاي ارائه دهنده خدمات همگاني حضور يافته و آخرين دستاوردهاي خود را در معرض ديد بازديدکنندگان قرار دادند. در همين راستا سازمان مديريت و برنامه‌ريزي، بانک مرکزي، پليس فتا، شهرداري تهران، مرکز همکاري‌هاي فناوري‌ و نوآوري رياست‌ جمهوري و شرکت ثامن ارتباط عصر به عنوان حاميان راهبردي اين رويداد حضور يافتند.
ولي ا... سيف رئيس بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، در اولين روز از برگزاري نمايشگاه ضمن بازديد از غرفه شرکت ثامن ارتباط عصر از نزديک با فعاليت¬هاي اين شرکت آشنا شدند و با مهندس فرخ مديرعامل شرکت ثامن ارتباط عصر به گفتگو پرداختند.
دکتر بيات، رئيس مرکز فابا نيز ضمن حضور در غرفه شرکت ثامن ارتباط عصر، از حضور فعال و پرشور شرکت ثامن ارتباط عصر در اولين نمايشگاه بين المللي تراکنش تقدير و تشکر نمودند.
لازم به ذکر است شرکت ثامن ارتباط عصر به عنوان يکي از حاميان اين رويداد با حضور پررنگ خود و ارائه بيش از 12 عنوان از محصولات خود در حوزه بانکداري، به عنوان يکي از ده شرکت برتر نمايشگاه معرفي گرديد. 
در پايان و در روز اختتاميه اين همايش و نمايشگاه، از جناب مهندس فرخ به عنوان مديرعامل شرکت ثامن ارتباط عصر و حامي طلايي اين رويداد با اهداء تنديس قدرداني گرديد.

 

 

 

 


Rss Services Print  -(69 Body)  Visitor Count: 46631
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image
iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.