حضور شرکت ثامن ارتباط عصر درنهمين نمايشگاه بانکداري اسلامي

حضور شرکت ثامن ارتباط عصر درنهمين نمايشگاه بانکداري اسلامي

نهمين نمايشگاه بانکداري اسلامي طي روزهاي سه شنبه و چهارشنبه مورخ 10 و 11 شهريور ماه 1394 در مرکز همايش هاي صدا و سيما با هدف ارائه آخرين دستاوردهاي تخصصي در حوزه صنعت بانکداري الکترونيکي و ارائه آخرين توانمندي ها و قابليت هاي علمي، فني و خدماتي همزمان با بيست و پنجمين همايش بانکداري اسلامي با موضوع «تجربه جهاني بانکداري اسلامي- روش هاي تامين مالي، ابزارها، خدمات و محصولات»، برگزار گرديد.

Date:1394/6/22

شرکت ثامن ارتباط عصر نيز با دومين حضور خود در اين نمايشگاه، توانايي ها، راهکارها، محصولات و دستاوردهاي بانکداري و سازماني خود را به صورت رسمي معرفي نمود و در معرض بازديد عموم قرار د اد.

در اين نمايشگاه بازديد کنندگان از نزديک با توانايي ها و دستاوردهاي علمي و عملي اين شرکت د راستاي پياده سازي سيستم هاي متمرکز و راهکارهاي نوين بانکي آشنا شدند و با توجه به حضور کارشناسان مربوطه در محل نمايشگاه، پاسخ هاي لازم به سئوالات و درخواست هاي بازديدکنندگان در زمينه مفاهيم، عملکرد و کيفيت انواع سيستم ها، خدمات و محضولات ارائه شده توسط شرکت، ارائه گرديد.

گفتني است که در روز دوم نمايشگاه جناب آقاي توکلي مديرعامل محترم موسسه اعتباري ثامن به همراه جناب آقاي مرداني رئيس هيئت مديره و مهندس فرخ مديرعامل شرکت ثامن ارتباط به بازديد از بخش هاي مختلف غرفه پرداختند و از زحمات همکاران در برپايي  اين غرفه تقدير و تشکر نمودند.

 


Rss Services Print  -(20 Body)  Visitor Count: 42960
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image
iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.