حضور شرکت ثامن ارتباط عصر درنهمين نمايشگاه بانکداري اسلامي

حضور شرکت ثامن ارتباط عصر درنهمين نمايشگاه بانکداري اسلامي

نهمين نمايشگاه بانکداري اسلامي طي روزهاي سه شنبه و چهارشنبه مورخ 10 و 11 شهريور ماه 1394 در مرکز همايش هاي صدا و سيما با هدف ارائه آخرين دستاوردهاي تخصصي در حوزه صنعت بانکداري الکترونيکي و ارائه آخرين توانمندي ها و قابليت هاي علمي، فني و خدماتي همزمان با بيست و پنجمين همايش بانکداري اسلامي با موضوع «تجربه جهاني بانکداري اسلامي- روش هاي تامين مالي، ابزارها، خدمات و محصولات»، برگزار گرديد.

Date:1394/6/22

شرکت ثامن ارتباط عصر نيز با دومين حضور خود در اين نمايشگاه، توانايي ها، راهکارها، محصولات و دستاوردهاي بانکداري و سازماني خود را به صورت رسمي معرفي نمود و در معرض بازديد عموم قرار د اد.

در اين نمايشگاه بازديد کنندگان از نزديک با توانايي ها و دستاوردهاي علمي و عملي اين شرکت د راستاي پياده سازي سيستم هاي متمرکز و راهکارهاي نوين بانکي آشنا شدند و با توجه به حضور کارشناسان مربوطه در محل نمايشگاه، پاسخ هاي لازم به سئوالات و درخواست هاي بازديدکنندگان در زمينه مفاهيم، عملکرد و کيفيت انواع سيستم ها، خدمات و محضولات ارائه شده توسط شرکت، ارائه گرديد.

گفتني است که در روز دوم نمايشگاه جناب آقاي توکلي مديرعامل محترم موسسه اعتباري ثامن به همراه جناب آقاي مرداني رئيس هيئت مديره به بازديد از بخش هاي مختلف غرفه پرداختند و از زحمات همکاران در برپايي  اين غرفه تقدير و تشکر نمودند.

 

 


Rss Services Print  -(22 Body)  Visitor Count: 43331
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image
iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.