نشاني ديگر از قابليت هاي شرکت ثامن ارتباط عصر

نشاني ديگر از قابليت هاي شرکت ثامن ارتباط عصر

کسب رتبه نخست شوراي عالي انفورماتيک ايران در 3 شاخه تخصصي توسط شرکت ثامن ارتباط عصر

Date:1394/4/16

شرکت ثامن ارتباط عصر به عنوان تنها شرکت ارائه کننده خدمات و راهکارهاي جامع فناوري اطلاعات بانکي و سازماني در صنعت بانکداري ايران و داراي بزرگترين خانواده نرم افزاري و سخت افزاري کشور که در سال1385  با هدف نهادينه نمودن رويکردهاي نوين در راستاي ارتقاء کيفيت خدمات فناوري اطلاعات بانکي و سازماني پا به عرصه ارائه خدمات نهاد.

در آخرين ارزيابي هاي  انجام شده  توسط دبيرخانه شوراي عالي انفورماتيک کشور، در بخش­هاي اصلي مورد بررسي کانديدا  و در پايان موفق به اخذ رتبه يک در سه گروه اصلي گرديد. شرح رتبه هاي اخذ شده توسط اين شرکت به شرح ذيل مي باشد:

نتيجه رتبه بندي شرکت ثامن ارتباط عصر توسط شوراي عالي انفورماتيک

موضوع فعاليت اصلي شرکت

رتبه

ارائه و پشتيباني نرم‌افزارهاي پايه، سيستم و ابزارها

1

توليد و ارائه رايانه‌هاي غير Main Frame

2

شبکه داده‌هاي رايانه‌اي و مخابراتي

1

ارائه و پشتيباني بسته‌هاي نرم‌افزاري يا بسته نرم‌افزاري حامل محتوا

1

امنيت فضاي توليد و تبادل اطلاعات

2

ارائه و پشتيباني سخت‌افزاري Main Frame

5

توليد و ارائه دستگاه‌هاي جانبي

5

توليد و پشتيباني نرم‌افزارهاي سفارش مشتري

4

 


اين ارزيابي که توسط دبيرخانه شوراي عالي انفورماتيک ايران  انجام و به امضاي معاون نظارت راهبردي شورا رسيده است، امکان عقد قراردادهاي نامحدود را به شرکت هاي داراي رتبه  نخست ارائه مي دهد . گواهي رتبه بندي و احراز صلاحيت شركت هاي انفورماتيكي به استناد آئين نامه رتبه بندي و احراز صلاحيت شركت هاي مذكور توسط دبيرخانه شوراي عالي انفورماتيك كشور صادر و بر اساس آن شركت هاي واجد شرايط با توجه به آخرين وضعيت به لحاظ مالي، فني و پرسنلي و امتيازات كسب شده در هر يك از زمينه هاي مرتبط با فعاليت هاي شركت هاي انفورماتيكي حائز كسب رتبه مي گردند كه بالاترين رتبه آن يك مي باشد.
    دبيرخانه شوراي عالي اطلاع‌رساني در سال 1377 فعاليت خود را به عنوان يکي از نهادهاي‌ پيش‌رو در حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات آغاز کرد و توانست در طول اين مدت به کمک اختيارات تفويض شده و همکاري نهادهاي دولتي و خصوصي، بسياري از پروژ‌ه‌هاي حياتي کشور را در حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات آغاز و به ثمر برساند. وظايف دبيرخانه در تيرماه سال 1384 بر اساس مصوبه شماره 565 شوراي عالي انقلاب فرهنگي اصلاح و تصويب گرديده و جايگزين آيين نامه مصوب سال 1377 شد.

 

 

ثامن ارتباط عصر


Rss Services Print  -(13 Body)  Visitor Count: 54830
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image
iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.