رابط گرافيکي بروز شده‌ي Obsidian براي سيستم‌عامل تايزن روي يک ابزار تايزني اينتل با نام Josephine اجرا شد

رابط گرافيکي بروز شده‌ي Obsidian براي سيستم‌عامل تايزن روي يک ابزار تايزني اينتل با نام Josephine اجرا شد

شايد بتوان کنگره‌ي جهاني موبايل را بهترين فرصت خودنمايي براي سيستم‌عامل تايزن عنوان کرد. در جريان برگزاري اين نمايشگاه شاهد معرفي اولين ساعت‌هوشمند مبتني بر اين سيستم عامل بوديم. همچنين سامسونگ هرچند تلفن‌هوشمند مبتني بر تايزن را رسما معرفي نکرد، اما اين تلفن‌هوشمند را به نمايش گذاشت تا کاربران و علاقمندان تا حدودي با فضا و الگوي ساخت اين تلفن‌هوشمند آشنا شوند. هم‌اکنون نيز شاهد انتشار تصاويري از رابط کاربري Obsidian اينتل براي تايزن هستيم که روي يک ابزار‌هوشمند مبتني بر تايزن با نام Josephine نصب شده است.

Date:1392/12/25

آخرين باري که شاهد انتشار اتصاويري از رابط کاربري Josephine بوديم، مربوط به تير ماه سال جاري بود. اين رابط کاربري هم‌اکنون با الهام گرفتن از طراحي تايزن 2.1 از الگوي لوزي براي نمايش آيکون‌ها بهره گرفته است.

Tizen

آيا تايزن به يکي از سيستم‌عامل‌هاي قدر تلفن‌هاي‌هوشمند تبديل خواهد شد؟ در صورتي که نگاهي به حاميان سيستم‌عامل تايزن داشته باشيم، نام‌هاي بزرگي را بين آن‌ها مشاهده خواهيم کرد، اما آيا اين مجموعه و مشخصا سامسونگ اين توانايي را دارد تا علاوه بر ساعت‌هاي‌هوشمند اين سيستم‌عامل را به گزينه‌ي مهمي در ميان تلفن‌هاي هوشمند بدل کند؟

http://www.zoomit.ir


Rss Services Print  -(16 Body)  Visitor Count: 56112
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image
iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.