به پيشنهاد يکي از کاربران هندي اندرويد، گوگل در نسخه‌ي بعدي سيستم‌عامل خود از ابزار مديريت بهينه‌ي حافظه استفاده خواهد کرد

به پيشنهاد يکي از کاربران هندي اندرويد، گوگل در نسخه‌ي بعدي سيستم‌عامل خود از ابزار مديريت بهينه‌ي حافظه استفاده خواهد کرد

براساس درخواست يکي از کاربران سيستم‌عامل اندرويد که در قسمت دريافت نظرات و باگ‌هاي اندرويد نظر خود را منعکس کرده است، وي درخواست مديريت بهينه‌تر حافظه را از گوگل درخواست کرده است که اين درخواست تأييد شده و در نسخه هاي آتي شاهد تعبيه چنين ويژگي خواهيم بود.

Date:1392/12/25

يکي از کاربران اندرويد در کشور هندوستان که آميت نام دارد، پس از روبرو شدن با مشکل مديريت حافظه که امروزه بسياري از کاربران سيستم‌عامل اندرويد با آن روبرو هستند، تصميم به ارائه‌ي راهکاري در اين راستا گرفته است. وي در وب‌سايت مربوط به پروژه‌ي متن‌باز اندرويد، گزارش باگي را به ثبت رسانده که به موجب آن وي بهره‌وري و کارايي مديريت حافظه‌ي سيستم‌عامل اندرويد در تبلت‌ها و تلفن‌هاي‌هوشمند مختلف را بسيار ضعيف خوانده است. وي همچنين اين پيشنهاد را به گوگل داده است تا اين کمپاني ابزاري را با قابليت بهينه‌سازي و مديريت حافظه‌ي هرچه بيشتر در اندرويد تعبيه کند.

وي پرده از مشکلي برداشته است که بسياري از ابزار‌هاي اندرويد ميان‌رده و رده‌پايين با آن دست به گريبان هستند. همانطور که آميت در درخواست خود نيز ذکر کرده است، با اجراي تعدادي از اپليکيشن‌ها در آن واحد و استفاده از ‌آن‌ها، سيستم‌عامل اندرويد هنگ مي‌کند؛ از‌اين رو بسياري از کاربراني که چنين مشکلي دارند به سراغ اپليکيشن‌هايي مي‌روند که وظيفه‌ي آن‌ها بهينه‌سازي حافظه‌ي رم است. هرچند گوگل در اندرويد 4.4 سعي داشته تا اين مشکل را در ابزار‌هايي با مشخصات فني پايين حل کند، اما گويا همچنان مشکلاتي باقي مانده است. گوگل با استقبال از اين مورد، قول داده است تا در نسخه‌هاي آتي بروز چنين مشکلاتي در سيستم‌عامل خود را به حداقل برسد.

http://www.zoomit.ir


Rss Services Print  -(15 Body)  Visitor Count: 50075
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image
iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.