افزايش اپليکيشن‌هاي اسپم در فروشگاه ويندوزفون

افزايش اپليکيشن‌هاي اسپم در فروشگاه ويندوزفون

وب‌سايت iStartedSomething انتقادي را از اکوسيستم ويندوزفون به عمل آورده است که اخيرا به يکي از نقاط اشتراک بسياري از کاربران ويندوزفون تبديل شده است. اين مشکل مربوط به اپليکيشن‌هاي اسپمي است که شمار آن‌ها اخيرا در ويندوز استور بسيار افزايش يافته است.

Date:1392/12/25

در واقع موارد ذکر شده اپليکيشن‌هاي تحت وبي هستند که از آيکون و حتي نام برخي از اپليکيشن‌هاي شناخته شده بهره برده و مشکلاتي را براي کاربران ايجاد مي‌کنند.

يکي از بهترين مثال‌هاي موجود براي چنين مواردي، جستجوي اپليکيشن رسمي فيس بوک در زباني غير از انگليسي است که در اينصورت اپليکيشن ثانويه‌ و غيررسمي فيس‌بوک که محبوبيت فراواني نيز دارد، پديدار مي‌شود. اين اپليکيشن نظرات تقلبي فراواني نيز همراه خود دارد که آن را تبديل به يکي از اپليکيشن‌هاي محبوب کرده است.

WinPhoneStore

فروشگاه اپليکيشن‌هاي ويندوز در چنين موردي مملو از اپليکيشن‌هاي غير رسمي و اسپم است که محبوبت فراواني نيز دارند و در ابتداي صف جستجو قرار مي‌گيرند که مي‌توان اين فروشگاه را از اين منظر به‌ نوعي ضعيف‌تر از فروشگاه گوگل‌‌پلي عنوان کرد، چراکه حداقل در فروشگاه گوگل‌پلي اپليکيشن‌هايي با نام و لوگوي مشابه اپليکيشن رسمي بسيار کمتر است.

http://www.zoomit.ir


Rss Services Print  -(13 Body)  Visitor Count: 53331
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image
iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.