دادگاه معروف اپل و سامسونگ تمام شد: سامسونگ 930 ميليون دلار خسارت مي دهد/دادگاه جديد اواخر همين ماه

دادگاه معروف اپل و سامسونگ تمام شد: سامسونگ 930 ميليون دلار خسارت مي دهد/دادگاه جديد اواخر همين ماه

فناوري اطلاعات > اينترنت - سرانجام قاضي کوهkoh حکم خود در مورد اختلاف حقوقي ناشي از نقض ثبت اختراع اپل توسط سامسونگ را صادر کرده و ضمن رد درخواست اپل براي منع دائمي فروش محصولات سامسونگ،کمپاني کره اي را محکوم به پرداخت 930 ميليون دلار کرد.

Date:1392/12/17

اما قاضي دادگاه در کاليفرنيا درخواست اپل براي منع دائمي فروش محصولات مشخص در پرونده سامسونگ را رد کرد و قرار شد سامسونگ همچنان به فروش محصولات مورد اختلاف خود با اپل در امريکا ادامه دهد.

در واقع آنچه قاضي صادر کرده طوري است که نه سيخ بسوزد و نه کباب! هم اپل به حق اش مي رسد و هم سامسونگ مي تواند با فروش محصولات خود در امريکا خسارت پرداختي را به نوعي جبران کند.

در واقع سامسونگ محکوم شد که ثبت اختراعات اپل را نقض کرده اما مي تواند محصولات مرتبط خود با اين نقض حقوقي را همچنان در امريکا به فروش رساند.

دادگاه در سال 2012 ابتدا حکم به پرداخت جريمه 1.05 ميليارد دلاري از سوي سامسونگ به اپل داد و با اعتراض کمپاني کره اي دادگاه دوم رقم مذکور را به 929.8 ميليون دلار کاهش داد.

اما اپل با اعتراض مجدد درخواست منع فروش محصولات سامسونگ را داد که دادگاه موکول به 2014 شد و حالا هم رقم فيکس شده و هم حکم اصلي مبني بر رد درخواست اپل صادر شده است.

اپل منهاي اين پرونده، پرونده ديگري مبني بر نقض ثبت اختراعاتش توسط سامسونگ روي گلکسي اس 3 را دنبال مي کند و رسيدن به يک توافق قبل از موعد رسمي دادگاه به شکست انجاميده و دادگاه جديد اواخر همين ماه برگزار خواهد شد.

هنوز معلوم نيست سامسونگ دوباره جريمه اي سنگين انتظارش را مي کشد و يا با اپل به توافق مي رسد. بايد منتظر شد و ديد چه اتفاقي رخ مي دهد.

http://www.zoomit.ir


Rss Services Print  -(9 Body)  Visitor Count: 9308
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image
iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.