بهترين اينترنت را از کدام شرکت‌ها بگيريم؟

بهترين اينترنت را از کدام شرکت‌ها بگيريم؟

به گزارش ايتنا از ايسنا، در زمينه اينترنت ??? کيلوبيت به ترتيب شرکت‌هاي شبکه گستر پيام آوران کوير، مخابرات سيستان و بلوچستان و سروش رسانه رتبه‌هاي اول تا سوم سرعت را به خود اختصاص داده و پس از آن‌ها شرکت‌هاي عصر انتقال داده‌ها، رسانه اصفهان نت و آسياتک در رتبه‌هاي بعدي قرار گرفته‌اند.

Date:1392/12/5

همچنين شرکت‌هاي مخابرات خراسان شمالي، دولت الکترونيکي کرمان، مخابرات قم و آرياناگستر اسپادانا از ديگر شرکت‌هايي هستند که در ليست شرکت‌هاي ارائه دهنده اينترنت پرسرعت از آن‌ها نام برده شده است.

*** اينترنت 256 کيلوبيت

اما در بخش اينترنت 256 کيلوبيت مرکز مديريت توسعه ملي اينترنت (متما) از شرکت‌هاي سروش رسانه، مخابرات آذربايجان شرقي و عصر انتقال داده‌ها به عنوان سه شرکتي ياد کرده که بيشترين سرعت را درا ختيار کاربران خود قرار داده‌اند.

همچنين شرکت‌هاي مخابرات اصفهان و اردبيل رايانه دانش گلستان در رده‌هاي بعدي اين جدول قرار دارند و پس از آن‌ها مخابرات خراسان رضوي و آرياناگستر اسپادانا قرار دارند.

*** اينترنت 512 کيلوبيت

بنابر اين گزارش، در حوزه اينترنت 512 کيلوبيت به ترتيب نيز شرکت‌هاي مخابرات خراسان جنوبي، شبکه گستر پيام آوران کوير و عصر انتقال داده‌ها به ترتيب ISPهايي هستند که بالاترين ميزان سرعت را در اختيار کاربران خود گذاشته‌اند.

همچنين شبکه گستر شهريار شرکت رسانه اصفهان نت، سروش رسانه، شهراد شبکيه و مخابرات سيستان و بلوچستان در رده هاي بعدي شرکت‌هاي پرسرعت اين بخش قرار دارند.

*** اينترنت يک مگابيت

در حوزه اينترنت يک مگابيتي هم به ترتيب شرکت‌هاي شبکه گسترپيام آوران کوير، سروش رسانه شهراد شبکيه، مخابرات همدان و عصر انتقال داده‌ها در رده‌هاي اول تا پنجم قرار گرفته‌اند. شرکت‌هاي رايانه دانش گلستان، مخابرات سيستان و بلوچستان و مخابرات هم در رده‌هاي بعدي اين جدول قرار دارند.

*** اينترنت دو مگابيت

مخابرات خراسان رضوي، شرکت داده پردازي سپهر آوا و شرکت فن‌آوري اطلاعات و ارتباطات خراسان رضوي نيز شرکت‌هايي هستند که بنا بر اعلام مرکز متما بالاترين سرعت اينترنت را در اختيار کاربران خود گذاشته‌اند. همچنين مخابرات خراسان، رايانه دانش گستر، مخابرات خراسان جنوبي، عصر انتقال داده‌ها، بزرگ نت آريا، داده پردازي رسپينا و رها نت زنجان شرکت‌هاي ديگري هستند که در رده‌هاي بعدي اين جدول قرار دارند.

http://itna.ir


Rss Services Print  -(19 Body)  Visitor Count: 58441
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image
iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.