ساعت هوشمند اچ تي سي به زودي مي آيد

ساعت هوشمند اچ تي سي به زودي مي آيد

بعد از فروشهاي ضعيف سال گذشته اچ تي سي در بخش گوشي هاي هوشمند اين کمپاني تايواني تصميم گرفته وارد دنياي کامپيوترهاي پوشيدني شده و اولين ساعت هوشمند خود را به زودي معرفي مي کند.

Date:1392/12/4

منبع نزديک به اين کمپاني به بلومبرگ گفت: در يک شوي خصوصي در کنفرانس جهاني موبايل با شرکت کارشناسان اپراتورهاي مخابراتي هفته آينده از ساعت هوشمند اچ تي سي رونمايي شده و در اواخر سال 2014 راهي بازار خواهد شد.

به گزارش بلومبرگ اچ تي سي مي خواهد از نفشه هاي خود براي نسل جديد محصولات در بخش کامپيوترهاي پوشيدني در کنفرانس جهاني موبايل صحبت کند.

گفته مي شود اين کمپاني هم زمان روي سه مدل از کامپيوترهاي پوشيدني از جمله ساعت هوشمند در حال کار است.

محصولات ديگر شامل بند مخصوي است که مي تواند موزيک  را روي گوشي کنترل و مديريت کند و همچنين ساعتي است مخصوص سرويس Google Now .

ساعت هوشمند مذکور روي Qualcomm Toq سوار شده است که لمسي بوده و سيتم عامل اندوريد روي گوشي هاي را پشتيباني مي کند. کوآلکوم توک در واقع ساعت هوشمند کمپاني کوآلکوم است که حالا اچ تي سي آن را با مارک و برند خود با تغييرات تعريف شده عرضه خواهد کرد. ساعت اچ تي سي با يک هدست به صورت انتخابي به دست مشتري مي رسد که براي اجراي فرامين روي گوشي بکار گرفته مي شود.

اچ تي سي روي Google Now watch  نيز کار مي کند که کارش شبيه کار siri اپل بوده منتها در اينجا سخت افزار و نرم افزار توامان با هم عرضه مي شود و کارش پيش بيني حرکات بعدي کاربر است.

اچ تي سي روي برنامه اي کار مي کند که با اسکن تقويم مي گويد کاربر کجاست و يا کجا بايد باشد. استفاده از ديتاي جي پي اس و پستهاي روي شبکه اجتماعي يک کاربر و اطلاعات رد و بدل شده در ايميل اين برنامه را تعريف مي کند.

اچ تي سي سعي دارد با صعود به قله هاي جديد فناوري، افت فروش خود را جبران کرده و با رقبايي مانند سامسونگ در بيفتد.

در بازار ساعتهاي هوشمند ابتدا سوني وارد اين عرصه شده و بعد سامسونگ ورودش به مشکل خورد و حالا گفته مي شود اپل و گوگل روي ساعت هاي هوشمند مشابه کار مي کنند و امسال محصولات خود را عرضه خواهند کرد.

http://www.khabaronline.ir


Rss Services Print  -(16 Body)  Visitor Count: 89747
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image
iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.