ويروس‌ها با شما شوخي ندارند ...

ويروس‌ها با شما شوخي ندارند ...

شايد برخي اساساً با نصب آنتي ويروس روي رايانه يا تلفن همراه مخالف باشند و معتقد باشند که اصلاً نيازي به ضد ويروس نيست! يا عده‌اي پرداخت هزينه سالانه براي خريد لايسنس نرم افزار را هزينه‌اي غيرضروري بدانند! يا معتقد باشند که وجود نرم افزار آنتي ويروس بر روي رايانه و تلفن همراه يک الزامِ حياتي است. جزو هر کدام از اين دسته کاربران که باشيد، مي‌توانيد مزايا و معايب هر کدام از اين رويکردها را در ادامه بخوانيد.

Date:1392/12/3

آنتي ويروس نداشتن چه ايرادي دارد؟

زماني که آنتي ويروس نداريد، هر زمان که به اينترنت وصل مي‌شويد، ممکن است درهاي سيستم شما به روي همه بدافزارها، ويروس‌ها، تروجان‌ها، کي لاگر ها، کرم ها و ... باز شود! آنها بدون آن که شما متوجه شويد، وارد سيستم شما مي‌شوند و هر کاري اعم از جاسوسي، ارسال اطلاعات شخصي يا تجاري، پنهان سازي اطلاعات، کاهش سرعت رايانه يا تلفن همراه شما، از بين بردن اطلاعات شما و ... را ممکن است انجام دهند.

فرض کنيد، شما هم اکنون وارد حساب بانکي خود مي شويد و يک Keylogger در حال ارسال تمام اطلاعات شما است، اکنون تمام اطلاعات لازم براي برداشت پول از حساب شما در اختيار هکرها است! يا فايل‌هاي شخصي شما را ارسال مي کند، همه اينها کاملاً مخفيانه اتفاق مي افتد و شما به هيچ وجه متوجه نمي شويد تا زمانيکه کار از کار گذشته است!

به نظرتان، اين خطرات ارزش نصب يک آنتي ويروس را دارد؟

آنتي ويروس رايگان يا کرک شده چه ايرادي دارد؟

در دنياي رايانه، IT و اينترنت؛ سرعت حرف اول را مي‌زند؛ آنتي ويروس هاي رايگان معمولاً محافظت کامل از سيستم شما را به عمل نمي آورند و در به روز رساني خيلي سريع نيستند! اين شرايط براي آنتي ويروس‌هاي کرک شده بسيار بدتر است. نه تنها هميشه به روز نيستند، ممکن است خودشان با کاهش عملکرد رايانه يا تلفن همراه، براي شما انواع مشکلات را ايجاد کنند. يا اينکه خودشان در واقع ويروس باشند مثل اسب تروا!

متاسفانه هم‌اکنون، خيلي از لايسنس‌هايي که در ايران تحت عنوانِ آنتي ويروس اوريجينال فروخته مي‌شود، يک لايسنس است که هک شده يا تقلبي است و به صدها کاربر فروخته مي‌شوند و مشکلاتي گوناگوني را براي کاربر ايجاد مي کند.

آنتي ويروس اوريجنال و مطمئن بخريد

آنتي ويروسپيشنهاد ما استفاده از آنتي ويروس‌هاي کسپرسکي به عنوان يک نرم افزار آنتي ويروس اوريجينال و باکيفيت و البته با قيمت مناسب بر روي رايانه و تلفن همراه (اگر از تلفن‌هاي هوشمند Android استفاده مي کنيد، موضوع امنيت را خيلي جدي بگيريد!) است. کسپرسکي يک شرکت پيشتاز بين المللي در زمينه امنيت اطلاعات است که هر ساله در دنيا به عنوان يکي از برترين آنتي ويروس‌ها شناخته مي‌شود و در ميان کاربران دنيا از محبوبيت بسيار بالايي برخوردار است. امکان خريد محصولات کسپرسکي با قيمت مناسب براي کاربران ايراني از طريق www.irkaspersky.com فراهم شده است. شرکت ايدکو، توزيع کننده آنلاين کسپرسکي در خاورميانه و شمال آفريقا مي‌باشد. شما مي توانيد دو محصول پيشنهادي زير را براي تلفن همراه و رايانه خود به صورت آنلاين و با تمام کارتهاي بانکي خريد نماييد و بلافاصله پس از خريد کد فعالسازي تان را مستقيما از شرکت کسپرسکي دريافت مي کنيد و از خدمات پشتيباني ايدکو بهره‌مند مي شويد.

براي تلفن‌هاي همراه هوشمند : Kaspersky Internet Security for Android

براي کامپيوترها و لپ‌تاپ‌ها: Kaspersky Internet Security 2013

همچنين مي‌توانيد نسخ? رايگان آن را دانلود نماييد و 30 روز از امکانات کامل استفاده نماييد:

دانلود رايگان، راه‌حل‌هاي امنيتي کسپرسکي

http://www.zoomit.ir


Rss Services Print  -(16 Body)  Visitor Count: 63116
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image
iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.