سامسونگ و دانشگاه سن‌فرانسيسکو آزمايشگاهي را براي توسعه‌ي اپليکيشن‌هاي تندرستي ايجاد مي‌کنند

سامسونگ و دانشگاه سن‌فرانسيسکو آزمايشگاهي را براي توسعه‌ي اپليکيشن‌هاي تندرستي ايجاد مي‌کنند

اين روزها اغلب کمپاني‌هاي پيشرو در توليد ابزارهاي هوشمند قابل حمل، سعي در تعبيه قابليت‌هاي مربوط به کنترل سلامتي و تندرستي در محصولات خود مخصوصا گجت‌هاي پوشيدني دارند. سامسونگ نيز از اين قاعده مستثني نيست و در حال برداشتن اولين قدم‌ها در اين مورد است.

Date:1392/12/3

کمپاني کره‌اي در حال توسعه‌ي فناوري مربوط به کنترل سلامتي در ابزار‌هاي قابل حمل مخصوص به خود است، اما به‌واقع اين کمپاني ابزار‌هاي لازم براي انجام فعاليت‌هاي متعدد و متنوع را ندارد. از طرف ديگر کمپاني‌ها و موسسات مختلفي وجود دارند که ايده‌هاي مختلفي را در اين زمينه توسعه مي‌دهند. ازاين‌رو کمپاني کره‌اي درصدد همکاري با دانشگاه سن‌فرانسيسکو برآمده است تا در کنار اين دانشگاه آزمايشگاهي را براي توسعه‌ي راهکارهاي کنترل سلامتي توسعه دهند.

آزمايشگاه مورد نظر تبديل به مکاني براي توسعه و آزمايش محصولات مرتبط با بحث سلامت خواهد بود. اپليکيشن‌هاي توسعه داده شده قادرند تا از امکانات موجود در گجت‌هاي پوشيدني يا سرويس‌هاي ابري براي پيشبرد طرح‌هاي خود استفاده نمايند. لازم به‌ذکر است که سامسونگ براي ارائه‌ي محصولاتي در اين حوزه تا راه‌اندازي کامل اين مرکز صبر نکرده و در آينده‌اي نزديک محصولاتي را مرتبط با اين حوزه به بازار عرضه خواهد کرد.

انتظار مي‌رود سامسونگ در کنگره جهاني موبايل بارسلونا که تا دو روز ديگر رسما شروع به کار مي‌کند از نسل جديد ساعت هوشمند خود پرده بردارد. شايد يکي از قابليت‌هاي اضافه شده به نسل جديد ساعت هوشمند Galaxy Gear پشتيباني بيشتر از امکانات مربوط به سلامت و تندرستي باشد.

http://www.zoomit.ir


Rss Services Print  -(6 Body)  Visitor Count: 13311
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image
iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.