ويندوز 9 مايکروسافت تا پايان سال جاري ميلادي منتشر مي‌شود

ويندوز 9 مايکروسافت تا پايان سال جاري ميلادي منتشر مي‌شود

پس از گذشت زمان نه‌چندان درازي از عرضه‌ي ويندوز 8.1 شايعات در مورد ويندوز 9 مايکروسافت آغاز شده است. هرچند هنوز بسته‌ي بروزرساني اول که شامل بهبود‌هاي فراواني است، براي ويندوز 8.1 منتشر نشده است، اما بسياري از کاربران چشم به سيستم‌عامل آتي ردموندي‌هاي دوخته‌اند. ويندوز 9 سيستم‌عامل بزرگ بعدي مايکروسافت خواهد بود.

Date:1392/11/30

مايکروسافت درصدد آن است تا با ارائه‌ي ويندوز 9 تمامي کاربران ويندوز‌هاي ايکس‌پي و ويندوز سون را به اين ويندوز جديد انتقال دهند. شايد اين سياست پس از عدم موفقيت مطلوب ويندوز 8 و 8.1 کاملا منطقي به‌نظر برسد. WZor که يکي از افشاکنندگان نام‌ آشنا در زمينه محصولات مايکروسافت است، خبر از انتشار نسخه‌ي بتاي ويندوز 9 در ارديبهشت ماه سال آتي شمسي را داده است. همچنين وي نويد انتشار نسخه‌ي نهايي را در پايان سال 2014 ميلادي داده است. براساس گمانه زني‌هاي WZor، نسخه‌ي RTM در تاريخ 21 اکتبر تا 25 اکتبر سال 2014 که مصادف با 29 مهرماه تا 3 آبان‌ماه است، منتشر خواهد شد.

اين گمانه‌زني‌ها با سخنان استيو بالمر که در گردهمايي توسعه دهندگان مايکروسافت در قالب کنفرانس BUILD مطرح شد، همخواني دارد:

ما در حال سپري کردن دوراني هستيم که در آن محصولات با سرعت بالايي منتشر مي‌شوند. ما در حال تبديل شدن از يک کمپاني صرفاً نرم‌افزاري به کمپاني هستيم که علاوه بر نرم‌افزار، سرويس‌ها و سخت‌افزار را نيز به دامنه‌ي محصولات توليدي خود اضافه مي‌کند. اين مهم، زماني رخ خواهد داد که ما چرخه‌ي عرضه‌ي محصولات خود را سريع‌تر از پيش نماييم. اين اصلي‌ترين سياستي است که ما هم‌اکنون دنبال مي‌کنيم بايد شرکاي خود را نيز مجاب به پيروي از چنين اکوسيستمي کنيم.

تسريع در امر عرضه‌ي نسخه‌هاي جديد ويندوز سياستي است که جنبه‌هاي منفي و مثبتي دارد. نظر شما در مورد استفاده از ويندوز 9 در سال جاري ميلادي چيست؟ آيا اين ويندوز جايگزين مناسبي براي ويندوز 7 خواهد بود.

http://www.zoomit.ir


Rss Services Print  -(6 Body)  Visitor Count: 13223
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image
iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.