15 وب‌سايت برتر که در سال 2013 پا به عرصه‌ي وجود نهادند

مايکروسافت: بارگذاري تصاوير JPG در مرورگر اينترنت اکسپلورر تحت ويندوز 8.1 تا 45 درصد سريع‌تر از قبل انجام مي‌شود

تنها چند هفته تا عرضه رسمي ويندوز 8.1 باقي مانده است و مايکروسافت از هم اکنون تبليغات مبني بر قابليت‌هاي مرورگر اينترنت اکسپلورر 11 که به عنوان مرورگر پيش‌فرض بر روي اين سيستم عامل قرار دارد را شروع کرده است.

Date:1392/11/29

در تازه‌ترين خبري که از اينترنت اکسپلورر 11 منتشر شده، مايکروسافت اذعان کرده که فناوري رمزگشايي تصاوير با فرمت JPG در اين مرورگر به کلي تغيير کرده و مهندسان اين شرکت توانسته‌اند با بکارگيري روش‌هاي گوناگون، سرعت بارگذاري اين گونه تصاوير در اين مرورگر را بيش از 45 درصد افزايش دهند. با اين اوصاف مرور کردن وب با اين مرورگر نيز سريع‌تر از گذشته انجام خواهد شد.

به گفته مايکروسافت، بيش از 61 درصد از داده‌هاي موجود بر روي شبکه جهاني اينترنت را تصاوير تشکيل مي‌دهند و 47 درصد از اين مقدار تصاويري با فرمت JPG مي‌باشند.

به طور طبيعي، عمليات رمزگشايي تصاوير JPG توسط مرورگر به اين معني است که مرورگر بايد به طور همزمان تصاوير را ابتدا رمزگذاري و سپس رمزگشايي کند. نسخه‌هاي قديمي تر اينترنت اکسپلورر عمليات رمزگذاري را با استفاده از پردازنده و عمليات تصوير سازي را با استفاده از پردازنده گرافيکي انجام مي‌دادند، اما در روش جديد، بسياري از کارهايي که قبلا توسط پردازنده انجام مي‌شدند، اکنون بر عهده پردازنده گرافيکي است.

تصويري که در ابتداي اين مقاله مشاهده کرديد، کوه‌هاي Grand Telons را نشان مي‌دهد. عمليات رمزگشايي اين تصوير با استفاده از مرورگر اينترنت اکسپلورر نسخه 10، چيزي در حدود 31.9 ميلي‌ثانيه و در ادامه عمليات نمايش تصوير نيز حدودا 81.5 ميلي ثانيه طول مي‌کشد. در نسخه يازدهم از اين مرورگر که جديدترين نسخه نيز مي‌باشد، عمليات رمزگشايي 17.9 ميلي‌ثانيه و نمايش تصوير نيز به 57.5 ميلي‌ثانيه زمان نياز دارد.

نظر شما در مورد اين قابليت مرورگر اينترنت اکسپلورر 11 چيست؟

http://www.zoomit.ir


Rss Services Print  -(13 Body)  Visitor Count: 45814
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image
iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.