آيا Destiny مي تواند آينده‌اي درخشان تري براي اکتيويژن رقم بزند؟

آيا Destiny مي تواند آينده‌اي درخشان تري براي اکتيويژن رقم بزند؟

احتمالا همه شما خوانندگان سايت زوميت اسم اکتيويژن به گوشتان خورده است، کمپاني بزرگ صنعت بازي که بازي هاي بسياري نظير سري بازيهاي World of Warcarft و Call of Duty را روانه بازار کرده است، به زودي نسخه جديد Destiny را ارائه خواهد کرد.

Date:1392/11/29

اکنون اين کمپاني با همکاري استوديوي خلاق بازي‌سازي Bungie که در کارنامه خود سري بازي هاي Halo را دارد، قصد دارد بازي Destiny را در سال 2014 براي کنسول هاي نسل هفتم و هشتم وارد بازار کند. به تازگي اين شرکت اعلام کرده است که در 9 سپتامبر مي توانيد نسخه بتاي اين بازي را ازمايش کنيد.

Destiny-activision

به تازگي نيز Kotick يکي از تحليل‌گران صنعت بازي آينده‌اي درخشان اما مبهم را براي اين غول بزرگ پيش بيني کرده است. در اين گزارش آمده که اکتيويژن توانسته با عرضه موفقيت آميز بازي Skylanders نظرات مثبت را به سمت خود جلب کند و حال در سال جديد ميلادي با نسخه جديد بازي «نداي وظيفه» و «Free 2 play Heroes of Warcraft» مي‌تواند به روزهاي اوج خود بازگردد:

احتمالا سال 2014 سال درخشاني همراه با بازي هاي متنوع از اکتيويژن خواهد بود... انتشارات اکتيويژن همچنين داراي بازي‌هاي فوق‌العاده‌اي همچون سري «نداي وظيفه» و Heroes of Warcraft است که نسخه PC آنها ارائه خواهد شد.

هم چنين ما براي اين سال 3 پرچمدار بالقوه را براي بخش بازي هاي آنلاين داريم که شامل بخش آنلاين نداي وظيفه، Heroes of Warcraft و Destiny خواهد بود.

با توجه به شکست‌هايي که اکتيويژن در سال 2013 به دليل بازي هاي بي‌کيفيت خود از سوي مردم و منتقدان دچار شد پيش‌بيني مي‌شود که بتواند در اين سال با توجه به هزينه‌هاي ميليون دلاري که انجام داده جبران کند.

Destiny در تاريخ 9 سپتامبر (18 شهريور) براي تمام کنسول‌هاي بازي‌هاي خانگي به جز Wii U عرضه خواهد شد.

http://www.zoomit.ir


Rss Services Print  -(19 Body)  Visitor Count: 25822
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image
iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.