مايکروسافت نام اسکاي‌درايو را به وان‌درايو تغيير مي‌دهد

مايکروسافت نام اسکاي‌درايو را به وان‌درايو تغيير مي‌دهد

مايکروسافت در حال تغيير نام سرويس ذخيره‌ي ابري خود از اسکاي‌درايو به وان‌درايو است. اسکاي‌درايو سرويس ابري ردموندي‌ها است که اهميت فوق‌العاده‌اي براي مايکروسافت و يکپارچگي اکوسيستم اين کمپاني که شامل ويندوز، ويندوزفون و ايکس‌باکس است، دارد.

Date:1392/11/29

مايکروسافت آدرس اينترنتي وان‌درايو را از آن خود کرده است و علاوه بر آن، ويدئويي را نيز در يوتيوب قرار داده است که در آن نام جديد تعيين شده براي سرويس ابري خود را معرفي مي‌کند. مايکروسافت اعلام کرده است که اين تغيير نام در آينده‌ي نزديک انجام خواهد شد و بدون تغيير در محتوا و کارکرد قبلي، به انجام وظيفه خواهد پرداخت، يعني تمامي محتواي ديجيتالي که در حساب‌کاربري کاربران ذخيره شده بود، از طريق سرويس وان‌درايو قابل دسترس خواهد بود. مايکروسافت OneDrive for Business را به‌عنوان شعار خود در نظر گرفته است.

ردموندي‌ها اجبارا به اين تغيير نام تن داده است. مايکروسافت براساس شکايت انجام شده توسط يک کمپاني بريتانيايي با نام Sky Broadcasting Group مجبور به تغيير نام سرويس خود شده است. مايکروسافت اين تغيير نام را در تمامي سرويس‌هاي تحت نام اسکاي‌درايو اعمال خواهد کرد که شامل تصاوير، اسناد و محتويات ديگر است.

رايان‌گاوين در اين مورد چنين اظهار نظر کرده است:

تغيير نامي چون اسکاي‌درايو که بسيار نام محبوب و مناسبي بود، براي مايکروسافت نيز بسيار مشکل است. هنوز بازخورد اين تغيير نامشخص است ولي گذر زمان اين مورد را نشان خواهد داد.

http://www.zoomit.ir


Rss Services Print  -(7 Body)  Visitor Count: 538
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image
iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.