با Central Hosting وب‌سايت خود در مقابل حملات DDoS محافظت کنيد

با Central Hosting وب‌سايت خود در مقابل حملات DDoS محافظت کنيد

حملات DDoS يکي از انواع حملات در فضاي وب هستند که مي‌توانند يک وب‌سايت فعال را به طور کامل نابود کنند! سنترال‌هاستينگ سرويس‌هاي متنوعي براي مقابله با اين نوع حملات را در اختيار کاربران خود قرار مي‌دهد تا بتوانند با خيالي آسوده به فعاليت خود ادامه دهند.

Date:1392/11/29

حمله DDoS مخفف (Distributed Denial Of Service attack) به زبان ساده يعني سرازير کردن درخواست هاي زياد به يک سرور و استفاده بيش از حد از منابع (پردازنده، پايگاه داده، پهناي باند، حافظه و...) به طوري که سرويس‌دهي عادي آن به کاربرانش دچار اختلال شده يا از دسترس خارج شود. اصولا حمله هاي DDoS با انگيزه هاي متفاوت ممکن است انجام گيرد، به طور مثال ممکن است افرادي براي از سر راه برداشتن ناجوانمردانه رقيبشان در وب، دست به اين نوع اعمال بزنند تا مخاطبان آن سايت يا سرور دچار دلسردي شده و از آن فاصله بگيرند!

مقابله با اين حملات بسيار پيچيده مي باشد و به راحتي نمي توان از وب‌سايت‌ها در مقابل اين حملات محافظت کرد. گاهي اوقات حجم حملات کم است که با فايروال‌هاي نر‌ افزاري و پيکربندي حرفه‌اي مي توان جلوي آن را گرفت، اما ممکن است حجم حملات سنگين باشد که در اين صورت بايد از فايروال‌هاي سخت‌افزاري استفاده نمود که البته اين فايروال‌ها هم هميشه پاسخگو نيستند!

سنترال هاستينگ تنها سرويس دهنده ميزباني وب در بين سرويس دهنگان هاست ايراني مي باشد که به وب‌مسترها از 300 تا 5000 مگابيت بر ثانيه DDoS Protection در سطح شبکه ارائه مي دهد.

سرور هاي امن سنترال هاستينگمخصوص سايت‌هايي است که به امنيت و پايداري خود اهميت مي‌دهند.

در سرور هاي سنترال هاستينگ محافظت در سطح شبکه انجام ميگيرد و حملات DDoS و بازديدکنندگان واقعي در سطح يک شبکه محافظت شده تجزيه تحليل و بررسي مي شوند. سنترال هاستينگ جهت ضمانت تا 5 روز به مشتريان ناراضي وجه پرداختي را به صورت کامل برگشت مي دهد. همچنين امکان پرداخت ماهيانه نيز وجود خواهد داشت.

يکي ديگر از ويژگيهاي سنترال هاستينگ پشتيبان‌گيري منظم (روزانه, هفتگي, ماهيانه) از وب سايت ها مي باشد و وب‌مسترها هر زمان که بخواهند مي توانند از cPanel نسخه پشتيبان خود را بازنشاني کنند.

 

http://www.zoomit.ir


Rss Services Print  -(4 Body)  Visitor Count: 568
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image
iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.