حضور مدير ايراني گوگل در مسابقه برنامه نويسي اندرويد دانشگاه اميرکبير

حضور مدير ايراني گوگل در مسابقه برنامه نويسي اندرويد دانشگاه اميرکبير

«ليلي بقايي راد» مدير توليد اندرويد شرکت گوگل به عنوان مهمان ويژه و سخنران در مراسم پاياني مسابقه برنامه نويسي اندرويد به ميزباني دانشگاه صنعتي اميرکبير حضور خواهد داشت.

Date:1392/11/26

به گزارش ايرنا ازروابط عمومي دانشگاه صنعتي اميرکبير، مسوول برپايي مسابقه برنامه ريزي اندرويد که با عنوان ايران موبي کد (Iranmobicode) برگزار مي شود، گفت: مسابقات برنامه نويسي اندرويد از 10 تا 13 اسفندماه در دانشگاه صنعتي اميرکبير برگزار مي شود.

مسعود صبايي افزود: داوري ايده ها و برنامه هاي ارسال شده به مسابقه برنامه نويسي از امروز - شنبه - آغاز شده است و ايده هاي ارسالي بر اساس هشت محور چون ميزان بديع بودن ايده، ميزان برآورده کردن نيازهاي جامعه ايران، ميزان علمي و اصولي بودن طراحي و نحوه پياده سازي ، کارآيي از نظر سرعت و دقت عملکرد و قابليت تبديل شدن ايده به برنامه داوري خواهند شد.

وي گفت : اين مسابقات بر روي گوشي ها و تبلت ها با سيستم عامل اندرويد اجرا مي شود . اين مسابقات در چهار بخش برنامه هاي کاربردي، برنامه هاي فرهنگي و آموزشي، برنامه هاي بازي و سرگرمي و ايده پردازي شامل ايده هاي نو و بديع که قابل تبديل به برنامه هاي کاربردي هستند با حضور تيم هاي دانشجويي و آزاد برگزار خواهد شد.

صبايي در مورد نحوه برگزاري اين مسابقات توضيح داد: در اين مسابقه تنها برنامه ها و ايده هايي که براساس محورهاي تعيين شده براي مسابقه هستند، در مسابقه شرکت داده مي شوند و شرکت کنندگان برنامه يا ايده نهايي خود را به همراه مستندات خواسته شده از طريق وب سايت مسابقه ارايه داده اند.

مسوول برگزاري مسابقات برنامه نويسي اندرويد ادامه داد: پس از اتمام داوري ها در هر محور، سه نفر و يک برنامه برتر و در مجموع 12 نفر به عنوان برگزيدگان اين مسابقه معرفي خواهند شد که به برترين برنامه جايزه ويژه 300 ميليون ريالي اعطا مي شود و برگزيدگان اول تا سوم هر محور مشمول جايزه هايي به مبلغ 30 ميليون ريال، 20 ميليون ريال و 10 ميليون ريال وجه نقد خواهند شد.

صبايي، برگزاري کارگاه هاي آموزشي را از برنامه هاي جانبي اين مسابقات دانست و خاطرنشان کرد: در اين دوره از مسابقه برنامه نويسي از «ليلي بقايي راد» مدير توليد اندرويد شرکت گوگل دعوت به عمل آمده است.

مراسم پاياني و معرفي برترين هاي مسابقه برنامه نويسي اندرويد 13 اسفندماه برگزار مي شود.

http://www.irna.ir


Rss Services Print  -(10 Body)  Visitor Count: 8263
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image
iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.