بازنگري در ساختار سازماني پست/ شرکت پست پيشخوان دولت الکترونيک مي‌شود

بازنگري در ساختار سازماني پست/ شرکت پست پيشخوان دولت الکترونيک مي‌شود

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از بازنگري در ساختار سازماني شرکت پست خبر داد و گفت: با سازماندهي و برنامه ريزي منسجم، شرکت پست به عنوان پيشخوان دولت الکترونيک، جايگاه واقعي خود را به دست مي آورد.

Date:1392/11/23

به گزارش خبرنگار مهر، محمود واعظي در تشريح نتايج جلسه اي که با مسئولان ارشد شرکت پست داشت از بازنگري در ساختار سازماني اين شرکت خبر داد و گفت: مقرر شد شرکت پست، ساختار جديد خود را براساس نيازمنديهاي روزمره مردم در زمينه هاي مختلف و با رويکرد مبتني بر مشتري مداري که بيانگر وظايف و جايگاه واقعي شبکه پستي کشور در جامعه است طراحي کند.

وي افزود: همچنين اين شرکت بايد با شناخت نيازها و انتظارات رو به افزايش مردم، نسبت به طراحي سرويس هاي نوين اقدام کند که اين امر بايد با مطالعه مطالبات مردم و با توجه ويژه به بحث آموزش کارکنان و ارتقاي سطح کيفي خدمات پستي و با هدف ايجاد رضايتمندي حداکثري مردم صورت پذيرد.

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات ادامه داد: در همين راستا سامانه مديريت پاسخگويي به شکايات و درخواست ها طراحي و راه اندازي شده که مردم پس از اعلام شکايت و يا هرگونه درخواست، پاسخ خود را در حداقل زمان دريافت مي کنند که به زودي در اين خصوص اطلاع رساني خواهد شد.

واعظي با اشاره به رشد و توسعه روزافزون ضريب نفوذ اينترنت در سطح جهان گفت: در اين زمينه نقش پست بسيار برجسته تر از گذشته مي شود؛ براي مثال در سرويس خريد از طريق بازار الکترونيک شرکت پست، مردم با مراجعه به سايت فروشگاه مجازي اين شرکت مي توانند کالاي مورد نياز خود را سفارش و در نشاني خود را تحويل گيرند. از اين قبيل خدمات که تلفيق استفاده از اينترنت براي خدمات پستي و براي صرفه جويي در وقت مردم، صرفه جويي در مصرف سوخت، کاهش ترافيک و کاهش آلودگي محيط زيست است، بسيار زياد مي توان طراحي و به مردم ارائه کرد.

به گفته وي شرکت پست بايد با سازماندهي و برنامه ريزي منسجم، جايگاه واقعي خود به عنوان پيشخوان دولت الکترونيک را به دست آورده و با تحقق آن، ضمن ايجاد رفاه و تسهيلات براي مردم، باعث مراجعه بيش از پيش مردم به شرکت پست شود.

 

http://www.mehrnews.com


Rss Services Print  -(7 Body)  Visitor Count: 670
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image
iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.