رقابت بر سر ارائه بهترين ايده کسب و کار در 5 ساعت

رقابت بر سر ارائه بهترين ايده کسب و کار در 5 ساعت

مرکز ايده پردازي، نوآوري و فناوري دانشگاه صنعتي اميرکبير براي اولين بار در ايران رويداد ايده بازار را در اسفندماه برگزار مي کند.

Date:1392/11/23

به گزارش خبرگزاري مهر، امير رضواني مقدم- مسئول اجرايي رويداد ايده بازار با بيان اينکه اين رويداد از سوي مرکز ايده پردازي، نوآوري و فناوري اداره کل انجمن‌هاي علمي دانشجويي و امور المپيادهاي دانشگاه صنعتي اميرکبير برگزار مي‌شود، گفت: اين رويداد در روز 3 اسفند ماه سال جاري با عنوان " ايده بازار" در دانشگاه صنعتي اميرکبير برگزار خواهد شد.

وي با اشاره به نحوه برگزاري اين رويداد اظهار داشت: در "ايده بازار" با طرح يک سوال خاص، ايده‌ها جمع آوري مي‌شوند و سپس طي يک فرآيند دقيق و کارشناسي شده تعدادي از ايده‌ها غربال شده و به مرحله نهايي راه مي‌يابند.

رضوان مقدم با تاکيد بر اينکه ايده‌هاي منتخب طبق دستورالعمل خاصي با رويکرد تدوين طرح توجيهي از سوي صاحب ايده به داوراني از بخش‌هاي صنعت، دانشگاه و صاحبان سرمايه ارائه مي‌شود، ادامه داد: در پايان به طرح‌هاي برتر جوايزي اعطا خواهد شد.

مسئول اجرايي رويداد ايده بازار با بيان اينکه اين برنامه براي اولين بار در ايران برگزار مي‌شود، اضافه کرد: اين رويداد بومي سازي شده همايش‌هاي جهاني چون استارتاپ ويکند و TEDx است.

وي داوري ايده‌ها را در اين رويداد را شامل 3 تيم از داوراني از صنعت، صاحبان سرمايه و اعضاي هيات علمي دانشگاه‌ها دانست و يادآور شد: هدف از اين رويداد آماده سازي زمينه‌اي براي افزايش توانايي و روحيه کارآفريني و ايده پردازي دانشجويان و همچنين ارتباط موثر وشفاف بين دانشجويان و صاحبان صنعت و سرمايه تعريف شده است.

رضوان مقدم همچنين با اشاره به سوالات مطرح شده در اين مسابقه خاطر نشان کرد: "با حدود 10 ميليون تومان سرمايه، ايده شما براي راه اندازي کسب و کار سودآور و پايدار چيست؟" سوال مطرح شده در اين دوره از رويداد است که حدود 60 ايده در مورد اين سوال به مرکز ارسال شده که از بين آنها 7 ايده به مرحله نهايي راه پيدا کرده است.

به گفته مسئول اجرايي رويداد ايده بازار، اين رويداد در روز 3 اسفند ماه جاري از ساعت 15:30 تا 20:30 در دانشگاه صنعتي اميرکبير برگزار خواهد شد.

 

http://www.mehrnews.com


Rss Services Print  -(3 Body)  Visitor Count: 501
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image
iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.