انجام 4 ميليون خريد اينترنتي از بازار الکترونيک/ ايجاد فروشگاههاي دائمي اينترنتي

انجام 4 ميليون خريد اينترنتي از بازار الکترونيک/ ايجاد فروشگاههاي دائمي اينترنتي

مديرعامل شرکت پست از انجام 4 ميليون و 100 هزار خريد و فروش کالا و خدمات به صورت اينترنتي از طريق بازار الکترونيک شرکت پست در يک سال اخير خبر داد و گفت: پيش بيني مي شود اين رقم در سال آينده به 10 ميليون مرسوله افزايش يابد.

Date:1392/11/23

حسين مهري در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به برنامه هاي شرکت پست براي توسعه خريد و فروش اينترنتي اظهار داشت: شرکت پست مي تواند به عنوان رابطي قابل اطمينان ميان توليدکنندگان کالا و ارائه کنندگان خدمات و مصرف کنندگان در فضاي مجازي عمل کند و از اين رو نسبت به مذاکره با ارائه دهندگان خدمات و کالا و عرضه آن از طريق سايت اينترنتي پست اقدام کرده است.

وي بازار مجازي پست را گامي مهم در تحقق دولت الكترونيك برشمرد و گفت: ترافيک خريد و فروش اينترنتي از بازار الکترونيک پست نسبت به سال گذشته حدود 100 درصد افزايش داشته است.

مديرعامل شرکت پست با بيان اينکه بالغ بر 4 ميليون و 100 هزار ترافيک خريد وفروش اينترنتي تا بهمن ماه امسال به ثبت رسيده است، ادامه داد: اين آمار تا پايان سال به 5 ميليون ترافيک افزايش مي يابد.

وي افزود: در همين حال پيش بيني مي شود سال آينده با افزايش دو برابري خريد و فروش اينترنتي، 10 ميليون مرسوله از طريق بازار الکترونيک پست خريد و فروش شود.

مهري از طراحي نرم افزار جامع براي ايجاد فروشگاههاي دائمي الکترونيک خبر داد و گفت: در اين زمينه با وزارت ارشاد و نيز مجمع ناشران الکترونيک تفاهمنامه اي به امضا رسانده ايم که به زودي فروشگاه دائمي خريد و فروش اينترنتي کتاب راه اندازي خواهد شد و در مرحله هاي بعدي فروشگاه دائمي محصولات ديگر را ايجاد مي کنيم.

 

http://www.mehrnews.com


Rss Services Print  -(5 Body)  Visitor Count: 1716
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image
iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.