ال‌جي؛ بهترين برند صوتي-تصويري 2013

ال‌جي؛ بهترين برند صوتي-تصويري 2013

تلويزيون هوشمند 32LM620 از مهم‌ترين عواملي است که کمپاني LG توانست لقب بهترين برند صوتي-تصويري را نصيب خود کند.

Date:1392/11/23

ال‌جي بار ديگر آوازه ديگري سر داد و عنوان بهترين برند صوتي- تصويري در سال 2013 از مجله Which را از آن خود کرد.


اين اولين باري است که اين شرکت چنين عنواني را در تحقيقات، آمار و آزمايشات مستقل Which کسب کرده است.

اين افتخار، به دنبال دوره صوتي-تصويري شگفت‌انگيز از اين برند، بعد از تحسين‌ گسترده براي تلويزيون هوشمند 32LM620، ساندبار NB2520A و دستگاه پخش‌کننده بلو-ري BP620 نصيب ال‌جي شد.

ديويد هولز، محقق ارشد در تيم فناوري Which، مي‌گويد: «امسال ال‌جي تاج صوتي-تصويري را از رقيب هموطن خود، سامسونگ، ربوده است. ال‌جي در پيشنهاد “بهترين خريدها” بالاترين امتيازها را دارد؛ يعني درصد بالاي محصولاتي که آزمايش مي‌شوند و عنوان “بهترين محصولات براي خريد” را به خود مي‌گيرند. گزارش سالانه ما نشان مي‌دهد که همه محصولات در اين شاخه امتياز بالايي از نظر مشتري و قابليت اطمينان کسب کرده‌اند.»

« طي چند سال اخير، پيشرفت‌هاي چشمگيري در زمره بهترين خريدها در حوزه تمامي محصولات ايجاد شده است، مانند تلويزيون‌ها، دستگاه‌هاي پخش‌کننده بلو-ري و ساندبار. برنده شدن در جوايز صوتي-تصويري از Which يک عنوان ارزشمند براي هر برندي محسوب مي‌شود.»

اندي مکي، مدير تجاري محصولات الکترونيک مصرفي انگليس، مي‌گويد: «چيزي که ما نسبت به دريافت اين جايزه بيشتر به آن افتخار مي‌کنيم اين است که آرا توسط خوانندگان Which و کارشناسان خانگي Which، که مشتري را در اولويت قرار مي‌دهند، داده مي‌شود؛ همان چيزي که براي ال‌جي بسيار مهم است.»

«محصولات صوتي-تصويري ما در سال 2013 به مشتريان تجربه کاربري ملموس و استفاده راحت را فراهم مي‌کند؛ مخصوصاً اينکه پلت‌فرم هوشمند 2013 با کنترل جادويي و متمايز Magic Motion Remote عرضه شده است. ما به اول بودن در بسياري از جوايز در اين شاخه ادامه خواهيم داد؛ مخصوصاً براي محصولاتي که براي 2014 آماده شده‌اند.»

***
در مورد شرکت ال‌جي الکترونيکس
شرکت ال‌جي الکترونيکس (KSE: 066570.KS) پيشگام جهاني و مبتکر فناوري در لوازم الکترونيک مصرفي، ارتباطات موبايل و لوازم خانگي است که 87 هزار پرسنل در 113 مکان مختلف دنيا در استخدام خود دارد.
ال‌جي با فروش جهاني 45.22 ميليارد دلاري (50.96 هزارميليارد وان کره) در سال 2012، 5 بخش مختلف براي کسب و کار خود ايجاد کرد: بخش سرگرمي‌هاي خانگي؛ ارتباطات موبايلي؛ لوازم خانگي؛ تهويه مطبوع و راهکارهاي انرژي؛ قطعات خودرو.
ال‌جي الکترونيکس هم اکنون يکي از توليدکنندگان پيشگام در تلويزيون‌هاي صفحه‌تخت، گوشي‌هاي تلفن همراه، دستگاه‌هاي تهوي? مطبوع، ماشين لباسشويي و يخچال است. ال‌جي الکترونيکس به عنوان ENERGY STAR Partnerدر سال 2013 شناخته شده است.
براي اخبار و اطلاعات بيشتر در مورد ال‌جي الکترونيکس، لطفاً به وب‌سايت (http://www.lg.com/ir ) و وبلاگ فارسي (http://lgblog.ir/) اين شرکت مراجعه کنيد.

http://news.parseek.com/IT


Rss Services Print  -(5 Body)  Visitor Count: 590
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image
iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.