مايکروسافت از Windows Phone Blue رونمايي مي‌کند

مايکروسافت از Windows Phone Blue رونمايي مي‌کند

با انتشار تصاوير مربوط به نسخه بعدي ويندوز فون مايکروسافت، جزييات مربوط به بخش Notification Center در اين سيستم عامل موبايلي مشخص شد.

Date:1392/11/23

شنيده‌ها حاکي از اين است که مايکروسافت هم‌اکنون در حال کار کردن روي نسخه جديد سيستم‌عامل موبايلي خود است که با نام Windows Phone Blue شناخته مي‌شود.

نخستين به‌روزرساني براي اين سيستم‌عامل موبايلي در ژوئيه 2013 منتشر شد و احتمال مي‌رود که نسخه نهايي آن در پايان اين سال عرضه شود.

به گزارش ايتنا از همکاران سيستم وبه نقل از وب سايت mobilenapps، با توجه به اينکه اين نسخه جديد از سيستم‌عامل موبايلي مايکروسافت در پايان سال 2013 ميلادي عرضه نشد، کار‌شناسان پيش‌بيني مي‌کنند که در سال جاري ميلادي به‌روزرساني‌هاي جديد براي آن صورت گيرد.

شرکت مايکروسافت هنوز به صورت رسمي خبري را در اين زمينه منتشر نکرده است؛ اما منابع آگاه هم‌اکنون جزييات زيادي را در مورد Windows Phone Blue اعلام کرده‌اند.

يکي از تصاويري که شرکت مايکروسافت به صورت داخلي ارسال کرده و هم‌اکنون به دست مراکز خبري رسيده است نشان مي‌دهد که اين نسخه از سيستم‌عامل ويندوز فون با نام Windows Phone Blue عرضه مي‌شود و در اين تصاوير جزييات مربوط به بخش Notification Center منتشر شده است.

بر اساس اين تصاوير گفته مي‌شود که بخش ياد شده لينک مستقيم براي فعال کردن قابليت‌هاي ارتباطي بلوتوث و Wi-Fi را در اختيار کاربران مي‌گذارد. علاوه بر اين، اين بخش همچنين به کاربر امکان مي‌دهد گوشي را در حالت‌هاي Airplane يا Driving قرار دهند.

حالت Airplane مربوط به زماني مي‌شود که کاربر در مسافرت هوايي به‌سر مي‌برد و با حالت Driving کاربر مي‌تواند حين رانندگي از پيام‌ها و تماس‌هاي دريافتي مطلع شود.

در اين تصاوير مشخص شده است که کاربر با حرکت انگشت خود از قسمت فوقاني نمايشگر به سمت پايين مي‌تواند بخش Notification Center را فعال کند که اين قابليت شبيه به سيستم‌هاي عامل اندرويد و iOS طراحي شده است.

لازم به ذکر است اين تصاوير و اطلاعات از جانب کارمندان داخلي مايکروسافت که روي پروژه ويندوز فون فعاليت مي‌کنند، به دست آمده است.

شرکت مايکروسافت هنوز هيچ يک از اين اطلاعات را تاييد نکرده است و از اين رو مي‌توان گفت که تاکنون هيچ خبري رسمي در اين زمينه منتشر نشده است.

http://itna.ir


Rss Services Print  -(5 Body)  Visitor Count: 474
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image
iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.