بازي

مايکروسافت از DirectX 12 در GDC 2014 رونمايي مي‌کند

وقتي نسخه فعلي دايرکت‌ايکس در سال ???? معرفي شد، مدت زمان نسبتا زيادي طول کشيد تا مايکروسافت بتواند ابزارهاي مورد نيز براي استفاده از آن را در اختيار توسعه دهندگان و بازي‌ساز‌ها قرار دهد. حال امسال ردموندي‌ها قصد دارند تا در کنفرانس اختصاصي مخصوص توسعه دهندگان بازي (GDC) از نسل جديد دايرکت‌ايکس به همراه APIهاي مربوط به آن پرده بردارند.

تعطيلي يکي از موفق‌ترين استوديو‌هاي بازي‌سازي در جهان

استوديوي بازي‌سازي ايرشنال گيمز(Irrational Games) به صورت رسمي به زودي فعاليت خود را متوقف خواهد نمود و تنها بخشي از تيم اجرايي آن به يک استوديوي ديگر نقل‌مکان خواهند کرد.

بازي‌هاي سرويس Xbox Live تخفيف‌هاي باورنکردني خوردند؛ فقط تا پايان امروز فرصت داريد!

برخي از مهم‌ترين عناوين بازي‌هاي ايکس‌باکس 360 با تخفيف‌هاي وسوسه‌انگيزي ارايه شده‌اند. علاقه‌مندان فقط تا پايان 19 فوريه (30 بهمن‌ماه) فرصت دارند تا از اين تخفيف‌ها استفاده کنند.

آيا Destiny مي تواند آينده‌اي درخشان تري براي اکتيويژن رقم بزند؟

احتمالا همه شما خوانندگان سايت زوميت اسم اکتيويژن به گوشتان خورده است، کمپاني بزرگ صنعت بازي که بازي هاي بسياري نظير سري بازيهاي World of Warcarft و Call of Duty را روانه بازار کرده است، به زودي نسخه جديد Destiny را ارائه خواهد کرد.

جدال مايکروسافت و سوني سکانس سوم برداشت اول: «نبرد بازي هاي انحصاري»

مايکروسافت و سوني 3 نسل است که براي تصاحب خانه‌هاي گيمر‌ها با کنسول‌هاي خود، در نبرد با يکديگر به سر مي‌برند. هرچند سوني رقيبي کهنه‌کارتر است و فعاليت خود را در سال‌هاي پاياني هزاره دوم (سال1991) به صورت جدي با کنسول PS1 شروع کرد، اما مايکروسافت کنسول خود را در سال 2002 وارد بازار کرد.

Back     Next
iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.